Engelli Bireylerin İstihdam Edilebilirliğinin Artırılması için Teknik Yardım Projesi İstihdama Giden Yolda Birlikte Güçlenmek: “Başarı Hikayeleri“ etkinliği 29 ve 30 Kasım 2016 tarihlerinde Hacettepe Üniversitesi Kültür Merkezi, Sıhhiye Ankara’da gerçekleştirilmiştir.

Etkinliğe Hacettepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. A. Haluk ÖZEN ev sahipliği yapmıştır ve etkinlikte Türkiye ve yurtdışından olmak üzere engelli bireylerin kişisel başarı hikayeleri yer almıştır. Ayrıca etkinlikte proje kapsamında engelli bireylere yönelik yürütülen faaliyetler, Türkiye’deki ilk ve pilot Mesleki Rehabilitasyon Merkezi hakkında da bilgiler verilmiştir.

Katılımcılarımız “İstihdama Giden Yolda Birlikte Güçlenmek” sloganı ile gerçekleştirmiş olduğumuz bu etkinliğimizde birbirinden özel ve ilham verici “Başarı Hikayeleri” dinleme şansı bulmuş ve çok verimli paylaşımlar gerçekleştirmişlerdir. Programda sayısız ilham verici başarı hikayesinin yanı sıra tiyatro, dans, müzik, terapi ve benzeri gösteriler ve uygulamalar da yer almıştır.

Etkinliğimize kattıkları her bir farklı renk ve katkıları için tüm Konuşmacılarımıza, Paydaşlarımıza, Katılımcılarımıza, Ailelerimize ve Öğrencilerimize çok teşekkür ederiz.

Etkinlik Gündemi